BEADS
poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Kaboszony mają średnicę 18mm, razem z oprawą 20. Kolczyki mają wygodne zapięcia. Całkowita długość to ok. 32mm.

czarne w kropki

sobota, 25 sierpnia 2012

Biały kotek pojawił się już na bransoletce, a teraz pojawił się w pierścionku. Po prostu wyjątkowo pasuje wielkością do takich malutkich obrazków. Kaboszon ma wymiary 18x13mm, a antyczna baza 31x24mm. Rozmiar pierścionka można regulować.

koci portret

sobota, 18 sierpnia 2012

Naszyjnik jest w kolorze antycznego złota. Łańcuszek ma około 80cm długości. Sówka ma 58mm wzrostu, a w pasie 37mm. Jako zakończenie użyłam dużego, ozdobnego karabińczyka w kształcie serca.

sowa naszyjnik

wtorek, 07 sierpnia 2012

Bransoletka w stylu vintage. Jej długość to około 18cm. Zakończona jest wygodnym zapięciem, szczególnie przydatnym jeżeli ma się problemy z karabińczykami. Łańcuszek, zawieszka i zapięcie są w kolorze antycznego brązu. Średnica oprawy zawieszki to 2,7cm, a obrazka 1,4cm.

perłowa bransoletka

perłowa bransoletka

perłowa bransoletka

poniedziałek, 06 sierpnia 2012

Zestaw jest zrobiony z kaboszonów w kształcie lilii. Jest bardzo delikatny, więc pasuje do wielu ubraniowych kompozycji:)

Małe lilie mają średnicę 10mm i wysokość 5mm, a duży kwiat ma średnicę 15mm i wysokość 6mm. Sztyfty mają sylikonowe zatyczki, a pierścionek jest regulowany.

kaboszony różowe lilie

kaboszony różowe lilie

kaboszony różowe lilie

niedziela, 05 sierpnia 2012

Długo pracowałam nad tą szkatułką, ale wreszcie jest. Została już wręczona także mogę opublikować zdjęcia:)

Wieczko i wnętrze jest ozdobione techniką decoupage. Z zewnątrz szkatułka jest pomalowana jasnym, szarym beżem (chociaż na zdjęciach wyszła całkiem biała), środek jest w kolorze Tea Pink. Dno wyłożyłam kremowym filcem. Po pierwsze ładnie to wygląda, a po drugie przedmioty w środku się nie turlają:) Jako wykończenie użyłam wstążki.

Różana szkatułka

Różana szkatułka

Różana szkatułka

Zbliżenia na szczegóły:

Różana szkatułkaRóżana szkatułka